Dvojdům 2 - 214/67

  • 5+kk
  • rezervováno

Dům je dispozičně řešen jako 5kk, v rozměru 171.8m2. Součástí domu je také zděná garáž pro osobní automobil a za domem naleznete zahradu, ve velikosti 295.6m2. Celková plocha pozemku tedy činí 416.00m2. Všechny domy mají sedlovou střechu.

Ve variantě plného standardu, ve které se domy nabízejí k prodeji, obsahují mimo jiné také garážová vrata na dálkové ovládání, plastová okna s trojskly. U každého domu je dále možnost výběru interiérových dveří, podlah a u našeho partnera si také můžete nechat navrhnout kompletní vybavení například pro Vaši koupelnu.

V rámci prodeje zajišťujeme i právní servis.

V obci je samozřejmostí veškerá občanská vybavenost – škola, školka, pošta, obchody, restaurace a jiné. Přáslavice nabízí také bohaté sportovní vyžití – fotbalové hřiště, malá a velká tělocvična s množstvím sportovních kroužků nejen pro nejmenší. Do obce vede také cyklostezka, která spojuje Velký Újezd, Daskabát a Přáslavice. Dopravní spojení do přilehlých obcí a Olomouce, je zajištěno dostatečnou dopravní obslužností prostřednictvím integrované autobusové dopravy. Energetická náročnost budovy B.

Pozemek 416.00 m2
Užitná plocha 171.80 m2